fbpx Skip to content

SKUP AUT ZŁOMOWANIE

Profesjonalny skup aut złomowanie w Twojej okolicy

Najłatwiejszym sposobem na pozbycie się niesprawnego pojazdu, którego nie chcesz już naprawiać jest sprzedanie go na skup aut złomowanie. Każdy pojazd prędzej czy później kończy swój tzw. cykl życia, a w konsekwencji wycofuje się go z uczestnictwa w ruchu drogowym. Skup aut złomowanie to miejsce gdzie taki pojazd można sprzedać i więcej się nim nie martwić. Oczywiście są wyjątkowe przypadki tj. pojazdy, które trafiają do renowacji i następnie muzeum lub kolekcjonerów. W zdecydowanej większości przypadków należy jednak zapewnić złomowanie auta.

Jakie pojazdy warto sprzedać na skup aut złomowanie

Powszechnie wiadomo, że samochodu, niezależnie w jakim jest stanie, nie można po prostu wyrzucić na śmietnik czy też porzucić. Każdy właściciel odpowiada za swój pojazd, który jest na niego zarejestrowany. Z kolei wyrejestrowanie pojazdu jest możliwe tylko w kilku przypadkach takich jak przede wszystkim sprzedaż pojazdu lub jego kasacja. Właściciel pojazdu, który nie nadaje się już do użytkowania, jest zobowiązany do zapewnienia jego zezłomowania. W tym celu powinien go dostarczyć do jednej z uprawnionej stacji kasacji pojazdów, jak np. Kasacja Przybychowo. Jakie pojazdy warto sprzedać na skup aut złomowanie? Z pewnością te uszkodzone, których nie warto już naprawiać, ponieważ koszty naprawy przewyższą ich wartość. Odnosi się to zarówno do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych jak i wszystkich innych pojazdów.

Masz niesprawny samochód i chcesz się go jak najszybciej pozbyć i jeszcze na tym zarobić? Najlepszym rozwiązaniem będzie skup aut złomowanie. Zgłoś się do nas, a odbierzemy Twój pojazd, zapłacimy gotówką od ręki i pomożemy we wszystkich formalnościach. Z nami załatwisz wszystko szybko i sprawnie.

Dokumenty potrzebne do sprzedaży auta na złom

Sprzedając samochód na złom potrzebujesz takie same dokumenty jak przy standardowej sprzedaży auta kolejnemu właścicielowi. Niezbędne są dokumenty pojazdu, czyli dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli taka była wydana. Należy też okazać swój dowód osobisty jako właściciela samochodu lub odpowiednie upoważnienie właściciela. Zwrotnie otrzymasz dokument potwierdzający przyjęcie pojazdu do kasacji, z którym możesz się udać do urzędu w celu wyrejestrowania auta. Warto tez przedstawić ten dokument w towarzystwie ubezpieczeniowym, w którym masz zawartą umowę ubezpieczenia OC.

SKUP AUT ZŁOMOWANIE – WYCENA TWOJEGO AUTA

Chcesz wiedzieć ile dostaniesz za swoje auto sprzedając je na skup aut złomowanie? Wypełnij poniższy formularz, opisz stan pojazdu i załącz zdjęcia jeśli posiadasz. Zaproponujemy Ci korzystną cenę, a następnie umówimy odbiór auta i załatwienie wszystkich formalności.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Złomowanie pojazdów w Wielkopolsce

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Nasza siedziba znajduje się w Przybychowie koło Obornik. W okolicy do ok. 100 km zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego pojazdu naszym transportem. Z nami o nic nie musisz się martwić. Płacimy gotówką od ręki i wydajemy niezbędne zaświadczenia. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Skup aut złomowanie