fbpx Skip to content

SKUP AUT POWYPADKOWYCH POZNAŃ

Złomowanie i skup aut powypadkowych Poznań

Masz auto po wypadku, chcesz się go szybko pozbyć i Interesuje Cię skup aut powypadkowych Poznań? Jesteś w dobrym miejscu! Chętnie kupimy Twój pojazd do kasacji, odbierzemy go od Ciebie, zapłacimy gotówką od ręki i pomożemy w formalnościach.

Skup aut powypadkowych Poznań i okolice

Prowadzimy w Wielkopolsce skup pojazdów powypadkowych i uszkodzonych, nadających się do zezłomowania. Poznań, z racji niewielkiej odległości od naszej siedziby i złomowiska jest głównym obszarem naszej działalności. Masz samochód po wypadku w mieście Poznań i chcesz go sprzedać do kasacji, bo nie warto go już naprawiać? Zgłoś się do nas, a otrzymasz atrakcyjną propozycję cenową i przyjedziemy po Twoje auto we wskazane miejsce w Poznaniu lub okolicach.

SKUP AUT POWYPADKOWYCH POZNAŃ – WYCENA TWOJEGO POJAZDU

Chcesz sprzedać swój samochód na skup aut powypadkowych, a Poznań to miejsce jego postoju? Zgłoś się do nas, a odbierzemy go za darmo naszym transportem. Wypełnij poniższy formularz wyceny, a dowiesz się, ile zapłacimy za Twoje auto. Napisz, jakiego pojazdu chcesz się pozbyć i w jakim jest stanie.

Kasacja Przybychowo - skup aut powypadkowych Poznań

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Złomowanie aut powypadkowych a szkoda całkowita

  Auta powypadkowe często stają się poważnym problemem dla ich właścicieli. Kiedy samochód ulega poważnemu wypadkowi, jego naprawa może być kosztowna i czasochłonna. W wielu przypadkach, koszty naprawy przewyższają wartość rynkową pojazdu przed wypadkiem, co prowadzi do tzw. szkody całkowitej.

  Szkoda całkowita

  Szkoda całkowita jest orzekana, gdy koszt naprawy samochodu jest wyższy niż jego wartość przed wypadkiem lub gdy pojazd nie nadaje się do naprawy z przyczyn technicznych. W takiej sytuacji ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie, które odpowiada wartości rynkowej auta sprzed wypadku, pomniejszonej o wartość wraku.

  Złomowanie auta powypadkowego

  Złomowanie to jedna z najrozsądniejszych opcji dla samochodów powypadkowych, zwłaszcza w przypadku szkody całkowitej. Proces ten obejmuje kilka kroków:

  1. Kontakt z firmą złomującą – Skontaktuj się z profesjonalną firmą zajmującą się złomowaniem pojazdów, taką jak nasza Kasacja Przybychowo.
  2. Odbiór pojazdu – Zapewniamy odbiór samochodu, co jest wygodne, zwłaszcza gdy pojazd nie jest sprawny.
  3. Formalności – Nasi pracownicy pomagają w załatwieniu wszelkich formalności, w tym sporządzeniu dokumentów potwierdzających przekazanie pojazdu do kasacji.
  4. Płatność – Za wrak samochodu otrzymujesz gotówkę na miejscu.
  5. Recykling – Samochód trafia do stacji demontażu, gdzie jest poddawany recyklingowi, co pozwala na ponowne wykorzystanie surowców.

  Korzyści ze Złomowania

  Złomowanie auta powypadkowego to szybki i ekologiczny sposób na pozbycie się niesprawnego pojazdu. Dzięki temu właściciel unika dodatkowych kosztów związanych z przechowywaniem lub naprawą auta, a także przyczynia się do ochrony środowiska poprzez recykling materiałów.

  W przypadku aut powypadkowych, szczególnie tych z orzeczoną szkodą całkowitą, złomowanie jest najbardziej opłacalnym i bezproblemowym rozwiązaniem.

  Kasacja Przybychowo – skup aut w okolicach Poznania

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów i skupujemy na złom różnego rodzaju pojazdy powypadkowe, uszkodzone i zużyte. Możesz dostarczyć nam swój pojazd osobiście, a jeśli nie nadaje się już do dalszej jazdy, to umów się z nami na jego odbiór ze wskazanego miejsca postoju. Załatwimy wszystko szybko i sprawnie, pomożemy w formalnościach i zapłacimy gotówką od ręki. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Kasacja i skup aut Poznań