fbpx Skip to content

RECYKLING AUT

Złomowanie i Recykling aut

Recykling aut ma na celu odzyskanie z samochodów maksymalnej ilości produktów, materiałów i surowców, a co za tym idzie ich wtórne wykorzystanie. Samo pojęcie recyklingu zgodnie z definicją obejmuje procesy, w ramach których odpady są ponownie przetwarzane na produkty, materiały i substancje w celu ponownego wykorzystania, czy to jako produkty w odzyskanej formie, czy też jako materiały w kolejnych procesach produkcyjnych. Recykling ma na celu z jednej stronę zmniejszenie negatywnego oddziaływania odpadów na środowisko i z drugiej strony ograniczenie zużycia surowców naturalnych. Recykling aut pozwala odzyskać i przetworzyć bardzo dużą część pojazdów.

Masz niesprawny pojazd i chcesz go oddać do recyklingu? Zgłoś się do nas, kupimy Twoje auto na złom! Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego samochodu ze wskazanego miejsca, pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki.

Jak przebiega recykling aut?

Przebieg procesu, jakim jest recykling aut, czyli odzyskanie części samochodowych i materiałów, z których zbudowany jest pojazd, obejmuje szereg czynności. Należy zacząć od tego, że recykling aut mogą przeprowadzać tylko uprawnione do tego firmy, tzw. stacje demontażu i kasacji pojazdów. Po tym, jak samochód trafia na taką stację, w pierwszej kolejności jest opróżniany z wszelkich płynów i usuwa się elementy niebezpieczne. Kolejnym etapem jest demontaż pojazdów i oczyszczanie poszczególnych elementów z zanieczyszczeń takich jak farby, oleje itp.

Demontowane części, układy, elementy podlegają dokładnej segregacji. Wybiera się części, które można w zasadzie od razu wykorzystać ponownie w samochodach tej samej marki i modelu. Przechodzą one dokładną kontrolę jakości i sprawności, a następnie trafiają na rynek wtórny tzw. rynek używanych części samochodowych. Całą resztę dzieli się pod względem rodzaju materiału i możliwości ponownego przetworzenia w innych procesach produkcyjnych. W ten sposób recykling aut pozwala odzyskać zdecydowaną większość pojazdu. Wszystko to, czego nie da się już wykorzystać trafia do utylizacji.

RECYKLING AUT – SPRZEDAJ SWOJE AUTO DO KASACJI I RECYKLINGU

Chcesz pozbyć się swojego auta i sprzedać je do recyklingu? Kupimy je od Ciebie. Zastanawiasz się ile możesz od nas za nie dostać? Wypełnij poniższy formularz, a zaproponujemy CI korzystną cenę. Napisz w jakim stanie jest Twoje auto, czy jest kompletne i skąd mamy je odebrać, możesz też załączyć zdjęcia jeśli posiadasz.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – kasacja i recykling aut

  Prowadzimy profesjonalną i w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów. Kupujemy do kasacji i recyklingu auta z całej Polski oraz z zagranicy. Nasz siedziba znajduje się w Przybychowie w województwie Wielkopolskim. Zapewniamy darmowy odbiór zniszczonych pojazdów, które nie nadają się do samodzielnej jazdy, w odległości do ok. 100 km od naszej siedziby. Z nami o nic nie musisz się martwić, pomożemy w formalnościach, wydamy zaświadczenie o kasacji samochodu i zapłacimy gotówką od ręki. Skontaktuj się z nami poprzez powyższy formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod numerem +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Recykling aut