fbpx Skip to content

KOSZT ZŁOMOWANIA AUTA

Jaki jest koszt złomowania auta?

Masz niesprawny pojazd, którego chcesz się pozbyć i zastanawiasz się, jaki jest koszt złomowania auta? Zgłoś się do nas, a powiemy Ci dokładnie jak wygląda cały proces, jakim jest złomowanie oraz kwestia kosztów i kto je ponosi. Koszt złomowania auta zależy od rodzaju samochodu, wielkości, wagi, zastosowanych w pojeździe systemów itp.

Warto wiedzieć, że właściciel niesprawnego pojazdu, który nie nadaje się już do dalszej jazdy ani do naprawy, zobowiązany jest zapewnić złomowanie auta. Nie oznacza to jednak, że właściciel ma samodzielnie przeprowadzić proce złomowanie, co więcej nie może tego zrobić. Demontaż i złomowanie samochodów mogą przeprowadzać jedynie uprawnione do tego jednostki tj. stacje demontażu i kasacji pojazdów. Kto ponosi koszt złomowania auta? Tak w zasadzie to właściciel niesprawnego pojazdu może go sprzedać do takiej stacji i to ona na swój koszt przeprowadza proces demontażu i złomowania wykorzystując odzyskane części i materiały do dalszej odsprzedaży. Zatem to stacja kasacji pojazdów płaci za pojazd na złom, ponosi koszt złomowania auta, zyskując jednocześnie na częściach i materiałach.

KOSZT ZŁOMOWANIA AUTA – WYCENA TWOJEGO POJAZDU

Pamiętaj, że koszt złomowania auta, to nie Twoje zmartwienie. Zapłacimy za Twoje auto na złom, więc jeszcze na tym zarobisz i nie poniesiesz żadnych kosztów. Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twój pojazd, a my zwrotnie przygotujemy dla Ciebie wycenę, a następnie umówimy się na odbiór Twojego auta.

Koszt złomowania auta - Kasacja Przybychowo

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Pojazdy, które sprzedaje się na złom

  Pojazdy, które trafiają na złom, to zazwyczaj te, które osiągnęły koniec swojej użyteczności lub są poważnie uszkodzone, nie nadające się do naprawy. W większości przypadków są to starsze modele samochodów, których koszty naprawy przekraczają wartość rynkową. Pojazdy dotknięte korozją, poważnymi usterkami mechanicznymi lub te, które nie spełniają norm emisji spalin, również często trafiają na złom.

  Na decyzję o zakończeniu życia pojazdu mogą również wpływać nowe regulacje bezpieczeństwa drogowego, które sprawiają, że koszty przystosowania auta do obowiązujących norm stają się nieopłacalne. Ponadto, auta, które nie przechodzą przeglądu technicznego i nie spełniają wymogów bezpieczeństwa są również kierowane na stacje demontażu.

  Często pojazdy trafiające na złom to także te, które uczestniczyły w poważnych wypadkach lub innych sytuacjach, które spowodowały znaczne uszkodzenia strukturalne. W takich przypadkach naprawa staje się niepraktyczna, a jedyną sensowną opcją staje się utylizacja.

  Demontaż i złomowanie pojazdów w Kasacji Przybychowo

  Prowadzimy profesjonalną i w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Przybychowie w Wielkopolsce. Odbieramy niesprawne auta naszym transportem w okolicy do ok. 100 km od naszego złomowiska. Zapewniamy kompleksową obsługę, pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki. Z nami załatwisz wszystko szybko i sprawnie, wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my załatwimy resztę. Wypełnij powyższy formularz wyceny, napisz do nas bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl lub zadzwoń +48 500 606 771.

  Kasacja Przybychowo - koszt złomowania auta