fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW WĄGROWIEC

Profesjonalna kasacja pojazdów Wągrowiec

Masz samochód na złom i interesuje Cię kasacja pojazdów Wągrowiec? Zgłoś się do nas! Zajmujemy się złomowaniem pojazdów i działamy w Twojej okolicy. Odbierzemy od Ciebie niesprawne auto, zapłacimy gotówką i wydamy niezbędne dokumenty. Z nami załatwisz to sprawnie i jeszcze na tym zarobisz, o nic nie musisz się martwić.

Kasacja pojazdów Wągrowiec

Prowadzimy profesjonalną stację, której specjalnością jest kasacja pojazdów, Wągrowiec i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Przyjmujemy pojazdy z całego kraju oraz z zagranicy. Jednak jeśli Twój niesprawny pojazd znajduje się na terenie miasta Wągrowiec lub w okolicach, to odbierzemy Twój pojazd gratis i zabierzemy na nasze złomowisko. Dzięki temu o nic nie musisz się martwić, wystarczy, że się z nami skontaktujesz i umówisz na odbiór we wskazanym miejscu. Zajmujemy się kasacją samochodów od lat i posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia. Z nami masz pewność, że wszystko przebiegnie legalnie i pomożemy Ci w formalnościach.

Dokumenty przy sprzedaży pojazdu do kasacji

Zastanawiasz się jakich dokumentów potrzebujesz aby sprzedać swój pojazd do kasacji? Niezależnie czy interesuje Cię kasacja pojazdów Wągrowiec czy tez inne miasto, sprzedaż samochodu na złom, to wciąż sprzedaż Twojej własności, dlatego musisz okazać swój dowód osobisty, jako właściciela. Jeśli nie jesteś właścicielem, to potrzebujesz upoważnienie do sprzedaży pojazdu. Oczywiście niezbędne też będą dokumenty auta, czyli dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu, o ile była wydana. Zwrotnie otrzymasz zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym należy się udać do urzędu w celu wyrejestrowania samochodu. Warto pokazać je również formie ubezpieczeniowej, z którą masz zawartą umowę ubezpieczenia OC i AC.

Na czym polega kasacja pojazdu?

Proces kasacji pojazdu obejmuje szereg czynności związanych z recyklingiem, ale też utylizacją odpadów. Po przyjęciu auta do kasacji najpierw jest ono oczyszczane z płynów i substancji niebezpiecznych, a następnie demontowane na części. Podczas demontażu wybiera się części i układy, które można wykorzystać ponownie w tych samych modelach samochodów w miejscu zużytych bądź zepsutych. Pozostałe części dzieli się pod względem rodzaju materiału, aby wykorzystać je w innych procesach produkcyjnych. Są oczywiście takie części i elementy, które nie nadają się ani do ponownego wykorzystania ani do ponownego przetworzenia, takie trafiają do utylizacji.

KASACJA POJAZDÓW WĄGROWIEC – WYCENA TWOJEGO AUTA

Chcesz sprzedać swoje auto do takiego miejsca jak kasacja pojazdów Wągrowiec czy tez w innej okolicy i zastanawiasz się ile możesz za nie dostać? To zależy od marki i modelu Twojego pojazdu, a także roku produkcji i co ważne stanu technicznego i kompletności. Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twój samochód i poinformuj nas czy przywieziesz go samodzielnie, czy mamy odebrać go od Ciebie.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Darmowy odbiór pojazdu i płatność gotówką

  Prowadzimy profesjonalną kasację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Nasza siedziba znajduje się w Przybychowie koło Obornik. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego auta naszym transportem w okolicy do ok. 100 km od naszego złomowiska, w tym z miasta Wągrowiec. Z nami załatwisz wszystko sprawnie i dostaniesz gotówkę od ręki. Pomożemy również w formalnościach i powiemy Ci gdzie się udać z dokumentami. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Kasacja pojazdów Wągrowiec