fbpx Skip to content

KASACJA BUSA

Złomowanie busów i aut specjalnych

Kasacja busa może się wydawać nie lada wyzwaniem, ale nic bardziej mylnego. Będąc właścicielem uszkodzonego busa, który nie nadaje się już do naprawy, możesz zastanawiać się co z nim zrobić. W takim przypadku jedynym sensownym rozwiązaniem jest właśnie kasacja busa, czyli jego demontaż i zezłomowanie. Proces ten może przeprowadzić jedynie uprawniona firma, czyli stacja kasacji pojazdów taka jak Kasacja Przybychowo. Sprzedając tego typu pojazd do kasacji pozbędziesz się problemu i odbierzesz gotówkę za pojazd.

Jak przebiega kasacja busa?

Kasacja pojazdów wiąże się z takimi pojęciami jak recykling, utylizacja samochodu czy też złomowanie auta. Kasacja busa, jak też każdego innego pojazdu rozpoczyna się od demontażu i selekcji części. W pierwszej kolejności odzyskuje się sprawne części, a nawet całe układy, które po dokładnej kontroli jakości trafiają do sprzedaży jako części używane. Niektóre z nich muszą przejść najpierw regenerację, aby nadawały się do dalszego wykorzystania. Pozostałe części (w tym także karoseria, szyby i wyposażenie) są oczyszczane z wszelkich zanieczyszczeń i lakieru, a następnie dzielone pod względem materiałów. Wszystko to co nadaje się do ponownego wykorzystania trafia do przetworzenia w innych procesach produkcyjnych. Pozostałe elementy, których nie da się w żaden sposób reanimować ani przetworzyć są utylizowane w bezpieczny sposób.

Interesuje Cię kasacja busa, który nie nadaje się już do użytkowania? Skontaktuj się nami i sprzedaj go nam w korzystnej cenie. Skupujemy do kasacji budy, auta dostawcze i różnego rodzaju pojazdy specjalne. Zapłacimy gotówką od ręki i pomożemy w formalnościach. Z nami o nic nie musisz się martwic.

KASACJA BUSA – WYCENA

Będąc właścicielem zniszczonego pojazdu, również busa, masz obowiązek zapewnić jego zezłomowanie, pamiętaj jednak, że to nie Ty za to płacisz. Możesz sprzedać nam swój pojazd, my zajmiemy się jego kasacją, a Tobie zapłacimy gotówką od ręki. Na cenę, jaką możemy Tobie zaproponować wpływa kilka czynników, przede wszystkim rodzaj pojazdu, jego masa wynikająca z marki i modelu, stan techniczny i kompletność. Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz od nas korzystną propozycję cenową.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Dokumenty potrzebne przy sprzedaży pojazdu do kasacji

  Sprzedając pojazd do kasacji, niezależnie czy będzie to bus czy samochód osobowy, potrzebne są dokumenty pojazdu, czyli przede wszystkim dowód rejestracyjny. Na skutek transakcji dowód ten się unieważnia, co oznacza wycofanie pojazdu z uczestnictwa w ruchu drogowym. Potrzebny będzie również Twój dowód osobisty jako właściciela, bądź osoby uprawnionej reprezentującej firmę, jeśli bus należy do firmy. W zasadzie przy sprzedaży busa do kasacji niezbędne są takie same dokumenty, jak przy standardowej umowie kupna-sprzedaży pojazdu.

  Kasacja busa w Wielkopolsce

  Prowadzimy stację demontażu i kasacji w Wielkopolsce. Skupujemy do kasacji wszystkiego rodzaju samochody, od samochodów osobowych, przez dostawcze i busy aż po ciężarowe, autobusy oraz pojazdy specjalne. Przyjmujemy pojazdu zarówno z Polski jak i z zagranicy. Jeśli interesuje Cię kasacja busa lub innego pojazdu, zgłoś się do nas. Zapewniamy darmowy odbiór pojazdu w obrębie ok. 100 km od naszej siedziby w Przybychowie koło Obornik. Wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Kasacja Busa w Wielkopolsce