fbpx Skip to content

KALKULATOR ZŁOMOWANIA SAMOCHODU

Wypełnij kalkulator złomowania samochodu

Kalkulator złomowania samochodu pomoże Ci dowiedzieć się ile możesz otrzymać za sprzedaż auta na złom. Jeśli chcesz z niego skorzystać, wypełnij poniższy formularz, a zwrotnie otrzymasz od nas wycenę swojego pojazdu. Skoro interesuje Cię kalkulator złomowania samochodu, prawdopodobnie posiadasz niesprawne auto, którego chcesz się pozbyć. Sprzedając pojazd na złom skorzystasz podwójnie: dostaniesz zapłatę za swój wrak i jednocześnie pozbędziesz się problemu.

Jak wiadomo z posiadaniem samochodu wiążą się opłaty, niezależnie czy jest on sprawny i użytkowany czy też nie. Mowa tutaj chociażby o obowiązkowym ubezpieczeniu OC czy też przeglądach technicznych. Zapewne wiesz, że nawet jeśli nie chcesz już swojego auta, bo do niczego się nie nadaje, to nie możesz go tak po prostu wyrzucić na śmietnik czy też porzucić na parkingu. Właściciel pojazdu jest zobowiązany zapewnić jego legalne zezłomowanie. W tym celu należy skontaktować się ze stacją demontażu i kasacji pojazdów.

Chcesz pozbyć się swojego niesprawnego auta i sprzedać je na złom? Zgłoś się do nas a załatwimy wszystko za Ciebie. Umówimy się na odbiór Twojego auta i odbierzemy je ze wskazanego miejsca, zapłacimy gotówką od ręki i pomożemy w formalnościach.

Kalkulator złomowania samochodu – co wpływa na cenę i kto za to płaci

Obowiązek zapewnienia zezłomowania pojazdu nie oznacza, że właściciel musi za ten proces zapłacić. Złomowaniem samochodów zajmują się stacje demontażu i kasacji pojazdów, takie jak Kasacja Przybychowo, które posiadają odpowiednie uprawnienia i działają w pełni legalnie. To do nas możesz oddać, a w zasadzie sprzedać swój niesprawny pojazd. Oczywiście nie Ty poniesiesz koszty za złomowanie samochodu – leży to po naszej stronie, co więcej zapłacimy Ci za Twoje auto. Wypełnij poniższy kalkulator złomowania samochodu, a dowiesz się o jakich kwotach mowa.

Od czego zależy, ile od nas otrzymasz? Przede wszystkim od tego, jaki pojazd posiadasz (marka i model), a co za tym idzie ile on waży. Liczy się także rok produkcji i stan techniczny pojazdu i jego systemów / części oraz czy jest kompletny. Ważna jest tutaj masa własna pojazdu, jeśli Twój pojazd waży mniej niż 90% masy własnej możemy obciążyć Cię dodatkową opłatą, która umniejszy wycenę za całość.

KALKULATOR ZŁOMOWANIA SAMOCHODU – WYPEŁNIJ FORMULARZ

Interesuje Cię kalkulator złomowania samochodu, bo chcesz dowiedzieć się ile zapłacimy za Twój niesprawny samochód na złom? Wypełnij poniższe pola, opis dodatkowo czy Twój pojazd jest kompletny i w jakim jest stanie, a zwrotnie otrzymasz od nas wycenę.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Na czym polega złomowanie pojazdu

  Proces, jakim jest złomowanie pojazdu obejmuje szereg czynności i zabiegów, które są przeprowadzane po przyjęciu samochodu do kasacji. W pierwszej kolejności pojazd oczyszcza się z wszelkich płynów i substancji niebezpiecznych, dopiero wtedy można przejść do demontażu auta. Demontując pojazd wszystkie elementy i części dzieli się pod względem dalszej użyteczności, materiałów i surowców. Niektóre z nich, jeśli nie są zużyte ani uszkodzone, można od razu przekazać do sprzedaży jako oryginalne części używane, oczywiście po wcześniejszej dokładnej kontroli jakości i sprawności. Są też takie, które najpierw podlegają regeneracji i dopiero wówczas mogą być ponownie wykorzystywane. Te części, które nie nadają się do ponownego zastosowania w pojazdach, oczyszcza się z farb, smarów i innych zanieczyszczeń a następnie dzieli pod kątem materiałów, aby wykorzystać je w innych procesach produkcyjnych. Wszystko to, co nie nadaje się do ponownego wykorzystania ani przetworzenia trafia do utylizacji.

  Kasacja Przybychowo – Stacja złomowania pojazdów

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Skupujemy na złom wszystkie rodzaje pojazdów z Polski oraz z zagranicy. Dysponujemy własnym transportem, który oferujemy po odbiór Niesprawnych aut z okolicy do 100 km od naszej siedziby w Przybychowie koło Obornik. Skontaktuj się z nami, porozmawiaj o wycenie i umów na odbiór pojazdu lub wykorzystaj powyższy kalkulator złomowania samochodu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Kalkulator złomowania samochodu - Kasacja Przybychowo