fbpx Skip to content

AUTO KASACJA SZUBIN

Złomowanie i auto kasacja Szubin

Masz stary niesprawny samochód lub pojazd po wypadku i szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Szubin? Skontaktuj się z nami, a my kupimy go, odbierzemy naszym transportem i zapłacimy gotówką. Z nami o nic nie musisz się martwić, załatwimy wszystko za Ciebie i pomożemy w formalnościach.

Auto kasacja Szubin i okolice

Naszą specjalnością jest auto kasacja, Szubin i okolice należy do obszaru prowadzenia naszej działalności. Przyjmujemy pojazdy do kasacji z całego kraju i z zagranicy, ale darmowy odbiór niesprawnego pojazdu zapewniamy w obrębie 100 km od naszej siedziby, w tym z miejscowości Szubin i okolic. Kasacja pojazdów to najlepsze rozwiązanie, gdy masz samochód niesprawny ze starości i nie chcesz już go naprawiać lub pojazd po wypadku ze stwierdzoną szkodą całkowitą. Interesuje Cię auto kasacja Szubin lub masz niesprawne auto w innej miejscowości w okolicy, skontaktuj się z nami.

Na czym polega auto kasacja?

Autokasacja to miejsce, gdzie możesz sprzedać swój samochód do kasacji, ale to tez innymi słowy proces kasacji pojazdu. Na czym polega kasacja? Ogólnie mówiąc na demontażu auta, segregacji części i zezłomowaniu.

W pierwszej kolejności pojazd oczyszczany jest ze wszelkich płynów i elementów niebezpiecznych. Następnie demontuje się go i segreguje części na te, które nadają się od razu do ponownego wykorzystania oraz te, które można ponownie przetworzyć w innym procesie produkcyjnym – tutaj podziału dokonuje się pod względem rodzaju materiału. Wszystko to, czego nie da się ponownie wykorzystać ani przetworzyć trafia do utylizacji. Cały proces ma na celu odzyskanie maksymalnej ilości materiałów i części, a co za tym idzie minimalizację negatywnego wpływu na środowisko.

AUTO KASACJA SZUBIN – WYCENA TWOJEGO POJAZDU

Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twój pojazd do kasacji? Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz od nas korzystną propozycję cenową. Napisz jaki pojazd posiadasz, w jakim jest stanie, czy jest kompletny i skąd mamy go odebrać.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Dokumenty potrzebne do kasacji

  Sprzedając auto do kasacji potrzebujesz tych samych dokumentów, co przy standardowej transakcji sprzedaży samochodu. Standardowo są to dokumenty pojazdu czyli dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli została wydana. Podczas sprzedaży należy też okazać dowód osobisty, jako właściciela lub właściwe upoważnienie do sprzedaży. Po sprzedaży auta na złom otrzymasz od nas zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym możesz się udać do urzędu w celu wyrejestrowania pojazdu.

  Kasacja Przybychowo – Darmowy odbiór auta i płatność gotówką

  Prowadzimy legalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Przybychowie koło Obornik. Zapewniamy darmowy odbiór zepsutego auta naszym transportem w obrębie 100 km od naszej siedziby. Oferujemy korzystne ceny, płacimy gotówką i pomagamy w formalnościach. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub napisz na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl Jeśli masz dodatkowe pytania jesteśmy też dostępni pod numerem telefonu +48 500 606 771.

  Auto kasacja Szubin - Kasacja Przybychowo