fbpx Skip to content

AUTO KASACJA MIEŚCISKO

Legalna auto kasacja Mieścisko

Masz niesprawny samochód i w związku z tym szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Mieścisko? Skontaktuj się z nami, działamy w Twojej okolicy, a kasacja samochodów to nasza specjalność! Sprawnie wycenimy Twój pojazd, umówimy się na jego odbiór ze wskazanego przez Ciebie miejsca i co więcej zapłacimy gotówką od ręki.

Auto kasacja Mieścisko i okolice

Nasza firma, to profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów znana pod nazwą Kasacja Przybychowo, która posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do przeprowadzania procesu złomowania i wydawania zaświadczeń o kasacji. Naszą specjalnością jest auto kasacja, Mieścisko i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Ze względu na niewielką odległość od naszego złomowiska, możemy zapewnić darmowy odbiór niesprawnego samochodu ze wskazanego miejsca. W związku z tym, jeśli szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Mieścisko i masz w tym rejonie samochód, który nie nadaje się już do jazdy, koniecznie się z nami skontaktuj.

Jakie pojazdy najlepiej sprzedać do kasacji?

Kasacja samochodów stanowi ostatni etap ich cyklu życia i jest praktycznie nieunikniona. Każdy pojazd prędzej czy później trafi na złom – no może z pewnymi wyjątkami, jak egzemplarze, które trafiają do muzeum czy też kolekcjonerów. W którym momencie i jakie pojazdy najlepiej sprzedać do kasacji? Zazwyczaj dobrym momentem jest ten, kiedy pojazd jest już niesprawny i nie możne uczestniczyć w takim stanie w ruchu drogowym, a jednocześnie koszty jego naprawy zaczynają przewyższać jego wartość. Mówiąc w skrócie dobry momentem jest sytuacja, kiedy naprawa danego pojazdu się już nie opłaca. Powodów niesprawności pojazdu może być wiele i nie chodzi tutaj jedynie o stare auta. Poza autami niesprawnymi ze starości (czyli w wyniku wieloletniej eksploatacji) do kasacji często trafiają samochody powypadkowe, w tym również nowe, o obszernych uszkodzeniach.

AUTO KASACJA MIEŚCISKO – WYCENA TWOJEGO AUTA

Szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Mieścisko i chcesz wiedzieć ile możesz dostać za swój pojazd sprzedając go na złom? Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twój pojazd oraz czy jest kompletny, możesz też załączyć zdjęcia. Zwrotnie otrzymasz od nas korzystną propozycję kupna Twojego niesprawnego auta.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Niezbędne dokumenty

  Co potrzebujesz, aby sprzedać pojazd do kasacji? W zasadzie to samo co w przypadku sprzedaży samochodu kolejnemu właścicielowi. Musisz mieć przy sobie dowód osobisty, jako właściciel lub tez odpowiednie upoważnienie od właściciela, jeśli samochód nie należy do Ciebie. Nie obędzie się też bez dokumentów pojazdu, czyli dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, o ile taka została wydana. Po sprzedaży samochodu otrzymasz zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym należy dać się do urzędu wyrejestrować samochód.

  Gdzie sprzedać pojazd do kasacji i jak go dostarczyć?

  Stacje demontażu i kasacji pojazdów zajmują się złomowaniem samochodów i to do jednej z nich należy się zgłosić, aby sprzedać pojazd do kasacji. Prowadzimy jedną z takich stacji w Wielkopolsce, jesteśmy znani pod nazwą Kasacja Przybychowo. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego auta w okolicy do 100 km od naszej siedziby, pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki. Przyjmujemy wszystkie rodzaje pojazdów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto kasacja Mieścisko - Kasacja Przybychowo