fbpx Skip to content

AUTO KASACJA GNIEZNO

Skup pojazdów i auto kasacja Gniezno

Jesteś właścicielem niesprawnego samochodu i szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Gniezno? Twój pojazd nie nadaje się już do jazdy i nie warto go już naprawiać? Zgłoś się do nas, a my kupimy Twoje auto do kasacji, odbierzemy je naszym transportem i zapłacimy gotówką!

Auto kasacja Gniezno i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Naszą specjalnością jest auto kasacja, Gniezno i okolice to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Posiadamy wszystkie uprawnienia do złomowania pojazdów, z nami masz pewność, że sprzedajesz pojazd na auto złom w pełni legalnie. Niezależnie czy interesuje Cię auto kasacja Gniezno, czy tez masz pojazd w innym mieście w okolicy, umów się z nami na jego odbiór a przyjedziemy i zabierzemy go naszym transportem. Niczym nie musisz się martwić, wystarczy się z nami skontaktować.

Jakie pojazdy sprzedaje się do kasacji?

Do kasacji trafiają pojazdy, które nie nadają się do dalszej eksploatacji, a ich naprawa i doprowadzenie do stanu używalności jest po prostu nieopłacalna. Powodów ich niesprawności może być kilka. Najczęściej są to albo stare pojazdy, w których większość części i układów jest już zużyta i coraz więcej elementów się psuje. Druga grupą pojazdów, które sprzedaje się do kasacji są samochody powypadkowe o rozległych uszkodzeniach ze stwierdzoną często tzw. szkodą całkowitą. Obie sytuacje dotyczą zarówno samochodów osobowych, dostawczy i ciężarowych, jak tez wszelkiego rodzaju pojazdów specjalnych, autobusów itp.

Do kasacji możesz sprzedać w zasadzie każdy pojazd, którym nie chcesz już jeździć, nie chcesz go naprawiać i nie chcesz lub nie możesz go sprzedać kolejnemu właścicielowi.

AUTO KASACJA GNIEZNO – ILE ZAPŁACIMY ZA TWÓJ POJAZD

To, ile otrzymasz za swój niesprawny pojazd zależy od tego w jakim jest stanie i co to w ogóle za pojazd (marka i model), a co za tym idzie jaka jest jego masa. Niezależnie czy interesuje Cię auto kasacja Gniezno czy też chcesz sprzedać pojazd znajdujący się w innym mieście, podaj nam informacje o swoim niesprawnym aucie i wskaż lokalizację, z której mamy je odebrać. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz atrakcyjną propozycję zakupu Twojego pojazdu.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Profesjonalna auto kasacja w Wielkopolsce

  Nasza autokasacja mieści się w Przybychowie koło Obornik w Województwie Wielkopolskim. Przyjmujemy do zezłomowania pojazdy z kraju i zagranicy. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych samochodów z okolicy do ok. 100 km od naszej siedziby, w tym również z miasta Gniezno. Oferujemy atrakcyjne ceny, pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto kasacja Gniezno