fbpx Skip to content

AUTO KASACJA GĘBARZEWO

Legalna auto kasacja Gębarzewo

Masz auto po wypadku lub niesprawne ze starości i szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Gębarzewo? Zgłoś się do nas i pozbądź się problemu. Odbierzemy Twój uszkodzony pojazd ze wskazanego miejsca, zapłacimy korzystną cenę gotówką i pomożemy w formalnościach. Skontaktuj się z nami i o nic się nie martw.

Auto kasacja Gębarzewo i okolice

Auto kasacja Gębarzewo i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Jeśli masz niesprawny samochód w miejscowości Gębarzewo lub okolicach, odbierzemy go naszym transportem, wystarczy, że się z nami skontaktujesz i wskażesz miejsce postoju. Kasacja pojazdów to nasza specjalność, z nami nie musisz się o nic martwić.

Jakie pojazdy przyjmujemy do kasacji

Do kasacji trafiają przede wszystkim pojazdy niesprawne w wyniku ogólnie mówiąc uszkodzeń mechanicznych lub wieloletniej eksploatacji. Są to zarówno samochody powypadkowe jak i po prostu stare. Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów od samochodów osobowych przez dostawcze i ciężarowe, aż po autobusy, pojazdy specjalne itp. Mogą to być auta pochodzące z Polski jak i z zagranicy. Możesz dostarczyć auto do nas samodzielnie lub umówić się na jego odbiór, wtedy przyjedziemy we wskazane miejsce i zabierzemy je naszym transportem.

Niezbędne dokumenty

Sprzedając pojazd do kasacji potrzebujesz takich samych dokumentów jak przy standardowej sprzedaży samochodu kolejnemu właścicielowi. Potrzebujesz swój dowód osobisty, jako właściciela oraz dokumenty samochodu, przede wszystkim dowód rejestracyjny. Po transakcji oddamy Ci unieważniony dowód rejestracyjny oraz wydamy dokument potwierdzający przyjęcie pojazdu do kasacji. Z tymi dokumentami musisz udać się do właściwego w Twoim regionie urzędu, aby wyrejestrować samochód. Warto też zgłosić ten fakt do firmy ubezpieczeniowej, aby rozwiązać umowę ubezpieczenia OC.

AUTO KASACJA GĘBARZEWO – WYCENA TWOJEGO POJAZDU

Chcesz dowiedzieć się ile zapłacimy za Twój niesprawny samochód? Wypełnij poniższy formularz, a zaproponujemy Ci korzystną cenę. Opisz stan techniczny pojazdu oraz jego kompletność oraz załącz zdjęcia jeśli posiadasz.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Odbiór auta i płatność gotówką od ręki

  Jesteśmy firmą zajmującą się demontażem i złomowaniem pojazdów. Przyjmujemy do kasacji pojazdy w każdym stanie z Polski i zagranicy. Zapewniamy odbiór pojazdu w obrębie do ok. 100 km od naszej siedziby w Przybychowie koło Obornik, w tym z miejscowości Gębarzewo. Oferujemy korzystne ceny i płacimy gotówka od ręki. Z nami o nic nie musisz się martwić, pomożemy Ci we wszystkich formalnościach i szybko pozbędziesz się problemu jakim jest uszkodzone auto, które nie nadaje się do naprawy. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto kasacja Gębarzewo - Kasacja Przybychowo